3

mensen met hart

Medewerkers

Wij stellen u voor aan onze medewerkers.

Virgil Tevreden JDK

Virgil Tevreden

Oprichter / directeur

v.tevreden@jongerendiehetkunnen.nl

Wendy Echthuizen

Wendy Echthuizen

Zorgcoördinator

w.echthuizen@jongerendiehetkunnen.nl

Marloes Kempen JDK

Marloes Kempen

Ambulant begeleider en waarnemend zorgcoördinator

06-33 24 41 28

Sabrina

Sabrina Melchiot

Activiteiten Coördinator

06-22 07 48 90
s.melchiot@jongerendiehetkunnen.nl

Melissa Helslijnen

Melissa Helslijnen

Administratief medewerker

06-13 58 72 07 m.helslijnen@jongerendiehetkunnen.nl

Sade Sulkers JDK

Sadé Sulkers

Manager bedrijfsvoering

06- 10 28 33 53
s.sulkers@jongerendiehetkunnen.nl

Donovan

Donovan Morée

Ambulant Begeleider

06-44 97 47 00 d.moree@jongerendiehetkunnen.nl

Cederic Surpris JDK

Cederic Surpris

Ambulant begeleider

06-57 48 44 65 c.surpris@jongerendiehetkunnen.nl

Henriette Valies JDK

Henriette Valies

Ambulant begeleider

06-26233677
h.valies@jongerendiehetkunnen.nl

Jordi Blitz JDK

Jordi Blitz

Ambulant begeleider

06-13 58 71 29
j.blitz@jongerendiehetkunnen.nl

Emi Summerville JDK

Emi Summerville

Ambulant begeleider

06-45 59 50 88 e.summerville@jongerendiehetkunnen.nl

Kaydy Martinus JDK

Kaydy Martinus

Pedagogisch medeweker

06-10 26 29 82 e.martinus@jongerendiehetkunnen.nl

Shakur Sampson JDK

Shakur Sampson

Pedagogisch medeweker

06-17 76 29 40 s.sampson@jongerendiehetkunnen.nl

Jamal Ceder JDK

Jamal Ceder

Pedagogisch medeweker

06-23 95 03 45 j.ceder@jongerendiehetkunnen.nl

Saraï Appelhof JDK

Saraï Appelhof

Stagiair Pedagogisch medeweker

s.appelhof@jongerendiehetkunnen.nl

Sheneequa Tijdmeter JDK

Sheneequa Tijdmeter

Stagiair Pedagogisch medeweker

06-33 23 03 28 s.tijdmeter@jongerendiehetkunnen.nl

wij zoeken jou

Kom jij JDK versterken?

Brandt je van ambitie en wil je jouw specifieke talent inzetten voor Jongeren Die het Kunnen? Open sollicitaties, voorzien van cv én een goede motivatie, zijn altijd welkom

JDK info

Grubbehoeve 7,
1103GG Amsterdam

020-210 11 28
info@jongerendiehetkunnen.nl

JDK zakelijk

NL 42 INGB 0006 1975 64
KvK 55502148
RSIN: 851741095
Privacybeleid
Klachtenregeling

Social Pact JDk Jongern Die het Kunnen